Mūsų įgyvendinti projektai

Kruopsčiai su  meile padarytas darbas

Tvoros, vartai ir varteliai

Skardinės tvoros itin populiarios tose vietose, kur norisi daugiau privatumo, siekiama tvirčiau apsaugoti savo valdą. Skardinės  tvorlentės atsparios atmosferos pokyčiams, jos nereikalauja ypatingos priežiūros (jų nereikia pakartotinai dažyti, jos nepūva). Būtent todėl skardinės tvoros itin patinka praktiškumą vertinantiems žmonėms.

Skardinė tvora “Žaliuzi”

Vienas populiariausių pasirinkimų yra skardinė tvora „Žaliuzi.“ Tai itin patvarus, ilgaamžis ir praktiškas pasirinkimas, kuris nereikalauja ypatingos priežiūros. Tai labai gerai atrodantis, modernus ir visur tinkantis pasirinkimas.

Išmanieji stulpai – konsolės

Turbūt sutiksite, jog norint protingai ir estetiškai teritorijos prieigose sutalpinti visus būtinus daiktus (pašto dežutę, pasikalbėjimo įrenginius, įeigos kontrolę, adresą ir kt.) tenka smarkiai pasukti galvą ir dažnai atliktas rezultatas netenkina dėl išdarkytos aplinkos. Visa paminėta įranga dažniausiai būna prisukta ir sukabinta atsitiktinėse vietose, styro laidai, stulpuose prigręžiota skylių ir t.t. Visa tai aplinkai sukelia chaotiškumo ir netvarkos.

Norint to išvengti, siūlome rinktis mūsų gaminamą išmanųjį tvoros stulpą, kuriame pasirinktinai galite susikomplektuoti norimą įrangą:

– pašto dežutę;
– namo adresą ar kitą užrašą;
– pasikalbėjimo įrenginį (video arba audio domofono komplektas);
– įeigos kontrolę (atrakinimą surenkamu kodu arba magnetu);
– vartelių elektromagnetinę sklendę; integruotą apšvietimą.

Konsolės gaminamos dviems tvirtinimo tipams:

– Pritaikytos ankeravimui į kietą pagrindą;
– Pritaikytos betonavimui į žemės gruntą.

Konsolių medžiagiškumas ir padengimo būdai: Corten plienas, nerūdijantis plienas, Cinkuota arba Cinkuota plius, padengta milteliniais dažais norima spalva.

Kiti gaminiai

  • Metalinės pakeltos lysvės
  • Šiukšlių konteinerių aptvarai
  • Patvarios Pergola pavėsinės

Metalinės pakeltos lysvės

Metalinės pakeltos lysvės paskutiniu metu populiarėja tarp daržo mylėtojų dėl daugybės priežasčių,jos yra ilgaamžės,pagamintos iš cinkuotos skardos,spalvos pagal užsakovo pageidavimą gali būti derinamos prie jūsų kiemo aplinkos.Tokiose lysvėse dirvožemis greičiau įšyla,lengviau įsisavina trašos,taip paspartinamas augalų augimas. Šios lysvės yra kompaktiškesnės ir leidžia dirbti patogiame aukštyje. Pakeltos lysvės pripildomos derlingo dirvožemio ar komposto, todėl derlius būna gerokai gausesnis. Išskirtinio dizaino,  stačiakampės ir kvadratinės pakeltos lysvės taps Jūsų kiemo aplinkos akcentu.

Patvarios Pergola pavėsinės

Papuoškite savo kiemą su mūsų pergola – žavios elegancijos ir funkcionalumo deriniu.

Kruopščiai sukurta iš aukščiausios kokybės medžiagų, mūsų pergola yra klasikinio, nesenstančio dizaino ir stiliaus kūrinys, kuris Jūsų kiemą pavers nuostabia poilsio oaze. Pergola pasitarnaus Jums kaip vieta poilsiui pavėsyje su gera knyga, romantiškoms vakarienėms, susitikimams su draugais ar net kaip grill zona. Mes net neabejojame, kad ji taps didžiuliu traukos objektu Jūsų kieme.

Be to, mūsų pergola yra be galo universali ir pritaikoma kiekvieno norams ir pomėgiams. Įsivaizduojate atvirą poilsio zoną, kurioje dvelkia vėjelis ir žaidžia saulės zuikučiai? Mėgstate grilinti, bet dažnai sutrukdo lietuviškas lietus? O gal planuojate romantišką poilsio vietą, papuoštą besiplaikstančiomis vėjyje užuolaidomis ir jaukiu apšvietimu? Esate vijoklinių augalų mėgėjas ir norėtumėte būti apgautas jais? Pasirinkę mūsų pergolą galėsite įgyvendinti visus savo norus ir troškimus.

 Kodėl verta rinktis mūsų pergolą?

–       Ilgaamžiškumas. Tvirta metalo konstrukcija, dažyta milteliniu būdu, užtikrins ilgalaikį grožį ir patvarumą.

–       Skirtingos privatumo galimybės. Mūsų pergola yra lengvai montuojama ir modeliuojama. Skirtingos pertvarų galimybės leis pritaikyti šią pergolą visoms Jūsų reikmėms. Galite rinktis uždengti pusę kraštinės, tik kampą, ar ištisas kraštines. O gal svajojote apie poilsio oazę apsivijusią augalais? Galime pasiūlyti segmentinės tvoros (tinklelio) sprendimą, kuriuo vijokliniai augalai kops į viršų ir per laiką pavers Jūsų pergolą nuostabaus grožio sodu. Pasirinkus sprendimą be jokių privatumo atitvarų galėsite ją puošti užuolaidomis arba pasikeitus poreikiui, privatumo atitvarus įsidėti vėliau.

–       Tinkama grill zonai. Dėl savo metalinės konstrukcijos ir nedegių elementų, ši pergola gali būti naudojama kaip stoginė grill zonai.

–       Pritaikyta saulės baterijoms. Stogo konstrukcija yra tinkama saulės baterijų montavimui. Todėl jei svajojote apie nuosavą elektrinę, bet neturite vietos baterijoms, ši pergola gali būti puikus sprendimas Jums.

Pergolos charakteristikos:

–       Dydis 300x300 cm

–       Aukštis 240 cm

–       Tvirta metalo konstrukcija

–       Privatumo pertvaros – skardinės lamelės

–       Tvirtinama su betoniniais gręžtiniais poliais

–       Paprastas surinkimas

–       Stogo konstrukcija tinkama saulės baterijoms

Ieškote, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę? Puoškite savo lauko erdvę nesenstančio grožio ir išskirtinio stiliaus pergola. Dėl savo gražaus dizaino, patvarios konstrukcijos ir daugybės pritaikymo galimybių ji puikiai papildys bet kokį kiemą ar sodą. Pradėkite kurti savo poilsio oazę jau šiandien!

Šiukšlių konteinerių aptvarai

Šiukšliu konteinerių aptvarai

PARAŠYKITE MUMS

Susisiekite žemiau. Užduokite bet kokį Jums rūpimą klausimą

Paskambinkite mums

(+370 ) 616 79015

Registracijos forma

UAB “Nigotex”

Adresas

Užuovėjos g. 6, Kalinas, LT-14258 Vilniaus r.

Darbo laikas

Pirm.- Penkt.: 8.00 – 18.00.

El. Paštas

info@nigotex.com

 UAB “Nigotex” į.k. 305649579, PVM kodas LT100014781717, registracijos adresas Uzuovejos g. 6,Kalino km., Vilniaus raj., tel. +370 616 79015, el. paštas info@nigotex.com