Mūsų įgyvendinti projektai

Kruopsčiai su  meile padarytas darbas

Tvoros, vartai ir varteliai

Skardinės tvoros itin populiarios tose vietose, kur norisi daugiau privatumo, siekiama tvirčiau apsaugoti savo valdą. Skardinės  tvorlentės atsparios atmosferos pokyčiams, jos nereikalauja ypatingos priežiūros (jų nereikia pakartotinai dažyti, jos nepūva). Būtent todėl skardinės tvoros itin patinka praktiškumą vertinantiems žmonėms.

Skardinė tvora “Žaliuzi”

Vienas populiariausių pasirinkimų yra skardinė tvora „Žaliuzi.“ Tai itin patvarus, ilgaamžis ir praktiškas pasirinkimas, kuris nereikalauja ypatingos priežiūros. Tai labai gerai atrodantis, modernus ir visur tinkantis pasirinkimas.

Išmanieji stulpai – konsolės

Turbūt sutiksite, jog norint protingai ir estetiškai teritorijos prieigose sutalpinti visus būtinus daiktus (pašto dežutę, pasikalbėjimo įrenginius, įeigos kontrolę, adresą ir kt.) tenka smarkiai pasukti galvą ir dažnai atliktas rezultatas netenkina dėl išdarkytos aplinkos. Visa paminėta įranga dažniausiai būna prisukta ir sukabinta atsitiktinėse vietose, styro laidai, stulpuose prigręžiota skylių ir t.t. Visa tai aplinkai sukelia chaotiškumo ir netvarkos.

Norint to išvengti, siūlome rinktis mūsų gaminamą išmanųjį tvoros stulpą, kuriame pasirinktinai galite susikomplektuoti norimą įrangą:

– pašto dežutę;
– namo adresą ar kitą užrašą;
– pasikalbėjimo įrenginį (video arba audio domofono komplektas);
– įeigos kontrolę (atrakinimą surenkamu kodu arba magnetu);
– vartelių elektromagnetinę sklendę; integruotą apšvietimą.

Konsolės gaminamos dviems tvirtinimo tipams:

– Pritaikytos ankeravimui į kietą pagrindą;
– Pritaikytos betonavimui į žemės gruntą.

Konsolių medžiagiškumas ir padengimo būdai: Corten plienas, nerūdijantis plienas, Cinkuota arba Cinkuota plius, padengta milteliniais dažais norima spalva.

Stogo dangos ir fasado dalių gamyba

  • Lietvamzdžiai
  • Skardos dirbiniai
  • Palangės

Kiti gaminiai

  • Metalinės pakeltos lysvės
  • Šiukšlių konteinerių aptvarai
  • Šuns būdos

Metalinės pakeltos lysvės

Metalinės pakeltos lysvės paskutiniu metu populiarėja tarp daržo mylėtojų dėl daugybės priežasčių,jos yra ilgaamžės,pagamintos iš cinkuotos skardos,spalvos pagal užsakovo pageidavimą gali būti derinamos prie jūsų kiemo aplinkos.Tokiose lysvėse dirvožemis greičiau įšyla,lengviau įsisavina trašos,taip paspartinamas augalų augimas. Šios lysvės yra kompaktiškesnės ir leidžia dirbti patogiame aukštyje. Pakeltos lysvės pripildomos derlingo dirvožemio ar komposto, todėl derlius būna gerokai gausesnis. Išskirtinio dizaino,  stačiakampės ir kvadratinės pakeltos lysvės taps Jūsų kiemo aplinkos akcentu.

Šiukšlių konteinerių aptvarai

Šiukšliu konteinerių aptvarai

Šuns būdos

Šuns būdos

PARAŠYKITE MUMS

Susisiekite žemiau. Užduokite bet kokį Jums rūpimą klausimą

Paskambinkite mums

(+370 ) 616 79015

Registracijos forma

UAB “Nigotex”

Adresas

Užuovėjos g. 6, Kalinas, LT-14258 Vilniaus r.

Darbo laikas

Pirm.- Penkt.: 8.00 – 18.00.

El. Paštas

info@nigotex.com

 UAB “Nigotex” į.k. 305649579, PVM kodas LT100014781717, registracijos adresas Uzuovejos g. 6,Kalino km., Vilniaus raj., tel. +370 616 79015, el. paštas info@nigotex.com